zobacz:  przerywnik.pl   autogielda.pl   e.autogielda.pl

Wtorek, 4 Października 2022, Imieniny obchodzą: Rozalia, Franciszek, Konrad

ds

Ogłoszenia pochodzą z serwisu autogielda.pl: OPEL ASTRA coupe cena: 5 000,00 PLN, miejscowość: Środa Śląska, data: 2022-10-03, ...szczegóły

NAPISZ DO ODJAZD-u

Napisz do nas - w każdej sprawie związanej z motoryzacją

reklama@autogielda.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

  Zdj. mat. firmowy

Zdj. mat. firmowy

Car-Net – Volkswagen w internecie

Na podstawie mat. prasowego firmy Volkswagen oprac. Mariusz Majski


Volkswagen rozszerza zakres łączności smartfonów i tabletów z multimediami w swoich samochodach

Aplikacji App-Connect - lepsze połączenie smartfona z samochodowymi multimediami

App-Connect umożliwia obsługę i prezentację treści zapisanych w urządzeniach przenośnych poprzez samochodowy system radiowy oraz system radiowo-nawigacyjny. Aplikacje ze smartfonów można wyświetlać na ekranie systemu multimedialnego w samochodzie korzystając z funkcji MirrorLink, a także używając platform Android Auto (Google) i CarPlay (Apple).

App-Connect, będąca funkcją systemu Car-Net, umożliwia podłączenie i korzystanie z licznych aplikacji dostępnych w sklepie Google’a i Apple Store. System multimedialny w samochodach Volkswagena nie tylko umożliwia korzystanie z aplikacji, ale teraz daje kierowcy możliwość wydawania poleceń głosem za pośrednictwem Siri (Apple) lub Google Voice.

App-Connect oraz Car-Net można zamówić (jako opcję) do wszystkich pojazdów wyposażonych w system radiowy Composition Media lub w system radiowo-nawigacyjny Discover Media. Oprócz nowego Volkswagena Tourana i Sharana system jest dostępny także dla modeli Polo, Beetle, Golf, Golf Sportsvan, Golf Cabriolet, Scirocco, Jetta, Passat i Passat Variant, CC oraz Tiguan. W systemie radiowo-nawigacyjnym Discover Pro (dostępny do wszystkich wersji Golfa, Tourana i Passata) funkcja App-Connect należy do wyposażenia seryjnego.Funkcja Guide&Inform - aktywne wspieranie kierowcy podczas jazdy

Guide&Inform to usługa, która łączy najważniejsze funkcje Car-Net. Pozwala na przekazywanie kierowcy informacji podczas jazdy. I tak np. system w czasie rzeczywistym ostrzega o korkach na drodze, informuje o liczbie wolnych miejsc na okolicznych parkingach i wskazuje stacje oferujące paliwo po najkorzystniejszych cenach. Oprócz korzystania z powyższych funkcji system umożliwia także zaprogramowanie celu podróży w domu czy w biurze i wysłanie go do systemu nawigacyjnego w samochodzie.

Google Street View i Google Earth dostarczają kierowcy zdjęcia (także satelitarne), które bardzo dokładnie odwzorowują charakterystyczne miejsca na zaprogramowanej trasie, ułatwiając orientację. System ma też funkcję wyszukiwania celów specjalnych, dzięki której można łatwo odnaleźć znajdujące się w pobliżu restauracje, muzea czy kina, a jednocześnie sprawdzić nawet, jakiej pogody można się spodziewać w miejscu docelowym.

Volkswagen Media Control to system sterowania interesującą nowością dla pasażerów podróżujących na tylnych siedzeniach. Dzięki niemu można bezprzewodowo (poprzez WLAN) połączyć tablety i iPady z samochodowym systemem multimedialnym (Discover Media lub Discover Pro).Pasażerowie mogą wybierać utwory muzyczne albo zgrywać na swoje tablety informacje z systemu radiowo-nawigacyjnego nie rozpraszając kierowcy.

Korzystanie z licznych przydatnych funkcji „Guide&Inform” oraz App-Connect stało się możliwe dopiero dzięki mobilnemu połączeniu samochodu z Internetem. Dane można pobierać na kilka sposobów:

- bezpośrednio poprzez smartfon - po połączeniu smartfona z systemem multimedialnym w samochodzie,

- za pośrednictwem osobnej karty SIM, użytej w tzw. Car-Sticku, który należy umieścić w porcie USB (dostępny jako opcja),

- za pośrednictwem karty SIM umieszczonej bezpośrednio w czytniku kart, w autach z urządzeniem radiowo-nawigacyjnym Discover Pro i instalacją telefoniczną Premium (dostępne opcjonalnie).

 

ZAPYTAJ NASZYCH EKSPERTÓW

O niejasne przepisy ruchu drogowego. O zagadnienia techniczne. O ubezpieczenie samochodu. O auta używane. O wszystko, co związane z motoryzacją.
Kliknij tutaj, żeby wysłać pytanie.

SZUKAJ

NASZE GAZETY

OGŁOSZENIA

cena: 10 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 56 500,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 38 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 96 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 32 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 35 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 35 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 24 900,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 37 000,00 PLN

data: 2022-10-04

cena: 34 000,00 PLN

data: 2022-10-04


 

NASZE SERWISY

Autogielda  Odjazd  M2 Planeta zwierząt  Erotyka

Redakcja: raklama@autogielda.pl

Copyright © 2008 Autogielda - M. MAJSKI, J. STYRNA - SPÓŁKA JAWNA